Епіляція лазером – це найефективніша сучасна методика позбавлення від волосся в небажаних місцях його росту.

Ціни

Довгий час видалити волосся можливо було лише за допомогою різноманітних способів депіляція (гоління, ваксація, вищипування, хімічна депіляція), які давали лише короткочасний ефект та мають інші недоліки (вростання волосся, травматичність шкіри). Проблема полягає в тому, що всі вищеперераховані методи позбавляють від стержня волоса, та росткова ділянка волосяної цибулини залишається неушкодженою.  Першою вдалою спробою знищення волосяної цибулини стало використання електроепіляції. Але дана процедура є інвазивною (відбувається прокол шкіри голкою), тому це викликає страх та недовіру клієнтів.

В 90-х роках сумісні зусилля фізики та медицини дали змогу створити прилади для епіляції , які виключають недоліки електроепіляції. Сьогодні на зміну застарілим методам прийшло нове покоління апаратів для світлового усунення волосяних фолікулів. В Центрі сучасної косметології «Успіх» використовують оди з найбільш досконалих та високотехнологічних приладів ля лазерної епіляції - лазерна система Incanto.

Інноваційна лазерна система INCANTO фірми «SolarLS» - ексклюзивна комбінація двох лазерних кристалів олексанритового та неодимового відкриває нові обрії в естетичній медицині. Завдяки цьому поєднанню лазерна епіляція стала можливою для всіх типів волосся та шкіри.

Принцип дії апарату полягає в тому, що промінь руйнує волосяну цибулину. Необхідно зазначити, що період оновлення волосся складає від 8 місяців до 2 років. Волос за цей час проходить кілька фаз розвитку. Олександритовий промінь реагує на клітини меланіну. Тобто зруйнованими будуть цибулини волоса в активній фазі – анаген. Якщо волос перебуває у проміжній фазі (катаген), в стані відпочинку або випадіння (фелоген), волосяна цибулина не має меланіну, немає мішені для лазерного променя.

При варіанті фототипу темна шкіра-світлий волос використовують неодимовий лазер. На відміну від олександритового неодимовий лазер майже не реагує на меланін, промені його довші, проникають глибше та реагують на клітини гемоглобіну в червоній судині та оксигемоглобін в синій. Таким чином використання такого лазера спричиняє припікання судин, що живлять волосяний фолікул. При неможливості живлення фолікул помирає, а волос впродовж 2-4 тижнів випадає.

Для того, щоб ефективно видалити волосся необхідно пройти 5-8 сеансів в залежності від зони та особистих особливостей організму. Курс процедур повинен охопити весь період оновлення волосся.

Переваги лазерної епіляції:

 • Неінвазивність
 • Висока ефективність
 • Цілісність шкірного покрову
 • Швидкість
 • Волосся не вростає в шкіру
 • Результат можна побачити одразу
 • Піходить для таких ніжних зон як лице, бікіні…

Показання для лазерної епіляції:

 • Вростання волосся, подразнення шкіри внаслідок цього
 • Гіпертрихоз – надлишковий ріст волосся в зонах, в яких наявність волосяного покрову є фізіологічною нормою (враховуючи стать та вік)
 • Гірсутизм – надлишковий ріст жорсткоо волосся у жінок на лиці, грудях, спині, животі. Спричинено гормональним дисбалансом.
 • Професійні вимоги (працівники харчової сфери, спортсмени…)

Підготовка до лазерної епіляції

Не депілювати. Як тільки Ви спланували зробити лазерну епіляцію та надовго позбавитись волосся в бажаних зонах, необхідно для більшої ефективності перестати користуватись електричними депіляторами та перестати депілювати ці зони за допомогою воску, цукру чи кремів. Депіляція сповільнює та сприяє нерівномірному росту волосся.

Не висвітлюйте волосся (повинен бути темний стрижень не менше 1-2 мм).

Не засмагайте на протязі 2-х тижнів перед епіляцією.

Завчасно поголіть зону епіляції. Довжина волосся під час епіляції повинна бути 1-2 мм, тому в залежності від швидкості росту волосся необхідно поголитися за 2-4 дні до епіляції.

За 3 тижні до процедури не приймати фотосенсибілізуючі препарати.